Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Пароконвектомат ChefTop XEVC-0511-EPR (Лінія PLUS)

Виробник UNOX

Пароконвектомат ChefTop XEVC-0511-EPR (Лінія PLUS)

Що таке пароконвектомат? Відповісти на це питання зможе будь-який професійний кухар ... Отже, пароконвектомат - це універсальний агрегат, без якого неможливо створити ідеальний кулінарний шедевр. Він запросто замінить таке кухонне обладнання, як: духовку, плиту, духовку, харчоварильні котел, фритюрницю та інші прилади.

Пароконвектомати широко використовуються в ресторанах, кафе, барах, піцеріях і інших закладах громадського харчування. Завдяки цьому «чуду-техніки» ми може отримати найапетитніші і смачні булочки, пиріжки, мяско або рибку.

Пароконвектомат ChefTop XEVC-0511-EPR (Лінія PLUS) є незаперечною гарантією досконалої готування. У будь-якій ситуації він порадує кулінара максимальною продуктивністю і функціональністю. Сенсорна інтерактивна панель дозволяє досить швидко і просто управляти даними агрегатом. Пам'ять пристрою розрахована на 256 програм. Важливо, що інноваційна технологія MIND.Maps, дає можливість запрограмувати найскладніші процеси приготування страви за допомогою малюнка. Тому, легкими жестами Ви миттєво вкажете необхідну швидкість вентилятора, температуру і вологість повітря всередині робочої камери.

Пароконвектомат ChefTop XEVC-0511-EPR - це інтелектуальне обладнання, яке сприяє отриманню бездоганного результату за будь-яких умовах. Він чудово працює в наступних режимах:

конвекція (30-260ºС);
конвекція + пар (35-260ºС і вологість повітря 30-90%);
змішаний режим (35-260ºС з вологістю від 10 до 20%);
випічка при сухому повітрі (30-260ºС + вологість повітря від 10 до 100%);
пар (35-130 ºС + вологість 100%).
Електріческаяпанель управління
З пароувлажнением
Місткість - 5 по GN 1/1
Відстань між напрямними 67 мм
Потужність 9,3 кВт
Розміри 750x773x675 мм
Вага 70 кг

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари