Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Пароконвектомат ChefTop MIND.MAPS ONE XЕVС-0511-Е1R

Виробник UNOX

Пароконвектомат ChefTop MIND.MAPS ONE XЕVС-0511-Е1R

Яке обладнання особливо цінно на професійній кухні? Так, Ви абсолютно праві. Пароконвектомат є незамінним помічником, без якого не мислима оптимальна організація трудового процесу. Він допомагає створювати смачні страви, тим самим радує відвідувачів будь-якого громадського харчування.

Пароконвекційна піч СHEFTOP XEVC-0511-E1R (ЛІНІЯ ONE) - це ідеальний апарат для випікання хлібобулочних і кондитерських виробів, а також, готування напівфабрикатів. Вона оснащена сенсорною панеллю управління, яка має 256 програмних осередків. Важливо, що в пристрої передбачені функції делікатного приготування їжі і підтримки температури «Hold».

Піч пароконвекційна СHEFTOP XEVC-0511-E1R розрахована на 5 листів G / N1. Вона досить містка і практична. Діапазон робочої температури даного апарату складає від +30 до +260 градусів. Він обладнаний автоматичною програмної мийки, тому не викликає ніяких проблем в санітарно-гігієнічній обробці. Вентилятор цього агрегату функціонує в 4 швидкісних режимах. Завдяки технології Protek.SAFE піч конвекційна Unox СHEFTOP XEVC-0511-E1R безпечна і зберігає максимальну теплоізоляцію.

 

Електрична панель управління

З пароувлажнением

Місткість - 5 по GN 1/1

Відстань між напрямними 67 мм

Потужність 7 кВт

Розміри 750x773x675 мм

Вага 70 кг

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари