Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Плити індукційні настільні

Виробник Олегия
Артикул: 203.3827

Плити індукційні настільні

 

Плита індукційна настільна виробництва ЗТО «Олегія» - це надійне, практичне, функціональне і недороге обладнання. Вона допоможе кулінарові приготувати будь-яку вишукану і максимально корисну страву. Завдяки електромеханічній системі управління використовувати даний прилад досить легко. На панелі управління знаходяться дві кнопки: перша - включення і виключення живлення, а друга - меню вибору температури, часу готування та потужності. Для регулювання рівня потужності, робочої температури, а також, часу приготування їжі передбачений поворотний перемикач. Регулювання потужності індукційної плити доступна в діапазоні значень від 1 до 9 що відповідає температурному діапазону від 60 ° C до 240 ° C відповідно до нижченаведеної таблиці.

TEMP

60°C

80°C

100°C

120°C

140°C

160°C

180°C

200°C

240°C

HEAT

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Користувач може вибрати кілька режимів роботи індукційної плити. Після включення клавіші живлення загориться індикатор потужності "HEAT" і на цифровому табло буде висвітлений цифра 5, що відповідає температурі 140 градусів Цельсія. За допомогою ручки регулювання можна вибрати від першого рівня до дев'ятого. В даному режимі індукційна плита буде нагрівати посуд нескінченно довго. Схожий режим нагріву, але з шкалою температури від 60 ° C до 240 ° C, можна вибрати шляхом послідовного натискання клавіші «Вибрати» (SELECT), до появи індикації навпроти напису «TEMP». В даних режимах потрібно бути дуже обережним, в зв'язку з тим, що обмежень за часом тут немає. Тобто оператор повинен сам відключити індукційну плиту самостійно. І хоча в плиті знаходити датчик температури, і він самостійно відключається при досягненні межі. Доводити до цього стану індукційну плиту, ні в якому разі не рекомендується. Також при постійному натисканні клавіші «Вибрати» (SELECT) буде парна індикація двох варіантів. Або TEMP & TIME або HEAT & TIME. Індикація буде переривчастою (мерехтіння). В даних режимах роботи оператор може вибрати не тільки температурний діапазон або діапазон потужності нагріву відповідно до своєї шкали, а й тимчасову шкалу в межах від 1 хвилини і до 3 годин (180 хвилин). В такому режимі індукційна плита буде виробляти нагрів до заданої температури і на певний час в хвилинах виставлених раніше.

Габаритні розміри плити складають: 340х390х110 міліметрів. Матеріал корпусу - сталь. Зона нагріву - одна. Потужність: 2,5 кВт. Робоча поверхня - склокерамічна. Важливо, що прилад має бездоганну систему захисту від перегріву, яка гарантує стабільну роботу пристрою.
Незаперечними перевагами настільної індукційної плити від ЗТО «Олегія» вважаються:

  • безпека і простота експлуатації;
  • висока швидкість нагріву;
  • економічність (низьке споживання електроенергії);
  • наявність великої кількості режимів;
  • легкість гігієнічної чистки.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари