Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Склянкомийна машина OZTI OBY 500 B

Виробник OZTIRYAKILER

Склянкомийна машина OZTI OBY 500 B

Фронтальна посудомийна машина OBM-500B виробництва ÖZTIRYAKILER призначена спеціально для професійної та якісної очистки столового посуду. Вона без праці відмиє лише тарілки, але також столові прилади, склянки, келихи. Модель OBM-500B призначається, наприклад, для барів або кафе з невеликою кількістю посадкових місць і без постійної і рівномірної завантаженості.
У моделі OBM-500B фронтальний тип завантаження. Заявлені виробником габарити фронтальний посудомийної машини OBM-500B: довжина - 400 мм, глибина - 425 мм, висота - 570 мм. Завдяки своїм розмірам така машина призначається в тому числі і для тих закладів громадського харчування, для яких актуальна проблема обмежених просторів. При цьому місткість бойлера становить 12 л. Передбачене кількість циклів миття - 1.
Виконання фронтальної посудомийної машини відповідає всім стандартам. Так, у пропонованій моделі матеріал корпусу - нержавіюча сталь, завдяки чому забезпечується довговічність експлуатації. І, що важливо, така посудомийна машина проста в обігу, система управління - електронна. Необхідна для стабільної роботи обладнання електрична мережа: напруга - 230 В, частота струму - 50/60 Гц, потужність - 2.9 кВт. Фронтальна посудомийна машина OBM-500B не тільки якісно виконана і функціональна, але при цьому ще й вельми зручний в експлуатації. Її використання буде актуально різних закладів громадського харчування.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари