Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Фронтальна посудомийна машина Silanos N700

Виробник SILANOS

Фронтальна посудомийна машина Silanos N700

Протягом 45 років італійська компанія Silanos спеціалізується на випуску високоякісних промислових посудомийних машин для світового ринку громадського харчування. На заводі, що займає 9,3 тис. Кв. метрів за рік виробляється приблизно 15 тис. промислових посудомийних машин: конвеєрні, купольні, фронтальні, тунельні, які експортуються в більш ніж 30 країн світу.
Весь свій посудомийне обладнання Silanos виробляє з листів нержавіючої сталі. Для виготовлення промислових посудомийних машин застосовуються найсучасніші технології, а з метою вдосконалення виробленого обладнання постійно проводяться ретельні дослідження якості.
Машина посудомийна фронтальна Silanos N700 призначена для автоматичного миття столового посуду на підприємствах сфери громадського харчування. Посудомийна машина періодичної дії. Мийка посуду здійснюється в мийному обсязі машини за допомогою миючого розчину з температурою 50 - 55 ºС. Ополіскування посуду здійснюється в мийному обсязі машини за допомогою обполіскуючого розчину з температурою 84 ºС.
Миється посуд розташовується в пластмасовій касеті розміром 50 х 50 см. Касета встановлюється в машину і закривається дверцятами.
Корпус і основні компоненти машини посудомийній купольної Silanos N700 виконані з нержавіючої сталі марки AISI 304, подвійна ізоляція купола машини для зменшення шуму і тепловиділення, комплектуються дозатором обполіскуючого кошти, касетою для склянок, касетою для тарілок, касетою для столових приладів. У даній моделі існує 2 режиму мийки: 120/180 сек.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари
111