Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Візки транспортувальні

Виробник Олегия
Артикул: 159.0697

Візки транспортувальні

 

 

Уявіть, що Вам треба буде розв'язати проблему транспортування досить об'ємного і важкого вантажу? І ... Що Ви зробите? Правильно! Щоб виконати таку складну задачу, слід скористатися транспортировочной візком.

А, що ж із себе представляє транспортувальна візок?
По-перше, ручна транспортувальна візок є універсальним пристосуванням, яке призначене для переміщення всіляких важких предметів. Вона маневрена і надійна. Таке транспортувальне засіб чудово проходить у вузькі дверні прорізи, проїжджає між стелажів і легко розгортається в маленьких приміщеннях. Воно досить функціональний і довговічне.

По-друге, транспортувальна візок - це незамінне обладнання, яке часто використовується для перевезення різних коробок, ящиків, балонів, рулонів і інших предметів. Зручність і простота експлуатації - явні переваги цього «чудо-агрегату».

Транспортна візок виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі. Вона має чотири опорних колеса (2 задні оснащені гальмівною системою). Важливо, що такий транспортувальник витримує навантаження до 300 кг. Він може бути виконаний в двох варіаціях:
- Візок-решітка;
- Візок платформа.
Стійкість, зносостійкість і гладке переміщення - це невід'ємні переваги даного обладнання.

 

 

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари