Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Візок для фаст-фуда

Виробник Олегия
Артикул: 930.2325

Візок для фаст-фуда

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Візок для фаст-фуду - цей незамінний атрибут вуличної торгівлі. Вона практична і надійна. Без такого пристосування неможливо обслужити величезний потік клієнтів: задовольнити їх смакові рецептори і заощадити дорогоцінний час.
Купівля візки для фаст-фуду є вигідним вкладенням, яке стане відправною точкою в розвитку Вашого маленького бізнесу. Таке обладнання принесе максимальний прибуток з мінімальними витратами. Простота і зручність експлуатації - невід'ємні переваги даного вироби.


Візок для вуличної торгівлі з нержавіючої сталі досить маневрена і міцна. Вона оснащена коліщатками, тому не викличе труднощів у транспортуванні. У комплектацію цього виробу можуть входити замки, ролети, розсувні або орні двері, додаткові ящики та інші «дрібнички», які створять комфортні умови не тільки для Вас, але і для вимогливих клієнтів. Важливо, що візок може мати вбудований холодильник, чебуречница і т.д. Варто відзначити, що інтенсивна і щоденна експлуатація зовсім не страшна такого обладнання. Воно довговічне, якісне і недороге.

Google

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари