Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Фургон для фаст-фуду

Виробник Олегия
Артикул: 2540.0000

Фургон для фаст-фуду

Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!

 

Мобільний заклад швидкого харчування - це торгова точка, яка робить життя сучасної людини легше і смачніше. Звичайно, кожен з нас постійно кудись поспішає. Стрімкий ритм життя не дозволяє витрачати дорогоцінні секунди даремно. Тому, мільйони людей, влаштовують маленький перекус, як то кажуть, «на ходу». Отже, попит на фаст-фуд збільшується з кожним днем.
Переваги виїзної торгівлі очевидні - маневреність, зручність, висока рентабельність і швидка окупність. Зауважте, власник фуст-фуд фургона може непогано на цьому заробити. При грамотному підході невеликий пересувний фургончик стане невичерпної «золотою жилою». Днем «з коліс» можна торгувати хот-догами, шаурмою, гамбургерами біля навчальних закладів і ділових центрів, а ввечері - переміщатися в парки або сквери.
Фаст-фуд на колесах: швидко, дешево і ситно!
Фаст-фуд фургон є ідеальним рішенням для тих, хто хоче отримати максимальний прибуток за мінімальний відрізок часу. Він має оригінальний дизайн і зручну ергономіку. Габаритні розміри і комплектація даного пристосування варіюються. Варто відзначити, що «начинка» мобільного торгової точки залежить від фінансових можливостей і переваг замовника. Зазвичай, фургон для фаст-фуд продукції оснащений:
 млинцевій станцією;
 контактним або карусельним грилем;
 мікрохвильовою піччю;
 кавоваркою;
 холодильником;
 ванній з підігрівом;
 тумбами;
 столами;
 навісними полицями і т.д.
Фахівці підприємства «Олегія» допоможуть Вам підібрати оптимальне обладнання для фаст-фуд фургона. З нами організувати міні-заклад громадського харчування дуже просто!

 

 

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари