Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Столи виробничі розбірні

Виробник Олегия
Артикул: 53.6998

Столи виробничі розбірні

 

 

Виробничий стіл - це незамінний атрибут будь-якого харчового блоку. Він економить робочий простір і підвищує його функціональність. Без такої професійної меблів неможливо уявити продуктивний трудовий процес на кухні. Вона надійна і якісна.

Розбірної виробничий стіл є не тільки оригінальним, але і компактним, а також, зручним виробом. Він легко складається, транспортується і монтується. Висота столу може регулюватися, а це незаперечна перевага даної меблів.

Для виготовлення виробничого столу застосовується високоякісна нержавіюча сталь. Меблі, виконана з такого матеріалу, який легко очищується від забруднень, тому вона не викликає ніяких складнощів в санітарно-гігієнічній обробці.
Виробничий розбірний стіл складається з таких частин:
 стільниця;
 чотири опорні ніжки;
 перемички.

Всі частини вироби кріпляться між собою за допомогою болтів. Стільниця може мати пристінний бортик, який служить своєрідним обмежувачем робочої поверхні і перешкоджає розсипання харчових продуктів. Також, на двох кутах столу є кріпильні куточки. Центральна Н-образна перемичка знаходиться в нижньому відділі конструкції. Опорні ніжки виготовляються з нержавіючої сталі або конструкційної сталі з обробкою спеціальним полімерним покриттям.

 

 

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари