Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Стелажі з нержавіючої сталі зі скляними полками

Виробник Олегия
Артикул: 316.0000

Стелажі з нержавіючої сталі зі скляними полками

 

Стелаж - це зручне і практичне обладнання. Він займає не останнє місце в облаштуванні складських приміщень, магазинів, супермаркетів і професійних кухонь. Таке пристосування застосовується для зберігання і презентації, різних речей. Його можна зустріти на торгових підприємствах, закладах громадського харчування і не тільки ...

Металевий стелаж зі скляними полками дозволяє споглядати товар практично з усіх боків. Він вигідно демонструє косметичні засоби, сувеніри, харчові продукти та інші вироби. Скляні полиці роблять дане обладнання менш громіздким, а це значить, що погляд покупця буде повністю зосереджений на представленої продукції.

Важливо, що таке обладнання візуально збільшує простір.
Стелаж зі скляними полками - це своєрідний «органайзер», який можна запросто застосувати на професійній кухні. Він стане кращим притулком для столових приладів, кухонного інвентарю, спецій і т.п. Легкість гігієнічної обробки і оригінальний дизайн - жирні плюси обладнання з нержавіючої сталі.

Нижня полиця даного стелажа виконана з нержавіючої сталі. Вона не має додаткових коліс або ніжок, тому дає можливість надійно встановити всю конструкцію. Варто відзначити, що інші чотири полки знімні: при необхідності їх можна замінити. Габаритні розміри стелажа: 600 * 600 * 1520 мм.

 

 

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари