Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

СТОЛИ МОРОЗИЛЬНІ

Зателефонуй зараз! Отримай -5% від ціни!

 

Пристрій морозильного столу

Морозильний стіл - це звичайна морозильна камера, зверху якої розташовується робоча поверхня - так звана стільниця. Вона може бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі, міцного пластику, граніту. Деякі варіанти столів можуть оснащуватися бортами, для запобігання потрапляння продуктів з робочої поверхні. Вся конструкція герметично закривається і наповнюється холодоагентом. Установка для охолодження збирається зі звичайного холодильного агрегату, кіпятільной трубки і повітроохолоджувача. Всі морозильні столи відрізняються по своїй модифікації, можуть бути обладнані різною кількістю дверей і висувними скриньками з можливою регулюванням висоти. Така різноманітність допомагає визначити і вибрати необхідний стіл для Вашого виробництва.

Різновид морозильних столів

Існує кілька видів морозильних столів: для піци, для ресторану, бару. У першого виду робоча поверхня виготовлена ​​з мармуру, для більш зручної роботи з тестом. Сам стіл оснащений холодильною установкою. У ній розташовуються скриньки, в яких здатна підтримуватися різна температура охолодження. Це дозволяє зберігати кілька різноманітних продуктів одночасно. Що стосується інших видів, то вони оснащені обробній поверхнею з нержавіючої сталі, яку дуже легко і зручно очищати. Усередині морозильної установки знаходяться полички, на яких можна зберігати практично будь-який вид продуктів. Морозильний стіл для бару призначений для зберігання напоїв в міні-барі.

Універсальність даних морозильних столів дозволяє власникам точок громадського харчування економити простір на робочій кухні. Вони дуже зручно вписуються в будь-який інтер'єр. Робота на низьких температурах і велика місткість продуктів - головне достоїнство такого обладнання.

Ця категорія порожня.
111