Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

ШАФА МОРОЗИЛЬНА 1200 Л (з глухими дверцятами)

Виробник Украина

ШАФА МОРОЗИЛЬНА 1200 Л (з глухими дверцятами)

Шафа морозильна - обладнання для зберігання харчових продуктів, заготовок, медикаментів та іншої продукції. Завдяки низькотемпературним режимам, - апарат незамінний для точок торгівлі, громадських закладів харчування. Крім того, морозильна шафа підходить для невеликих фармацевтичних, хімічних виробництв, кондитерських цехів та м'ясопереробних підприємств.

Для викладки в пристрої передбачено 8 полиць - чотири в 2 ряди. Полиці регулюються по висоті. Об'єм внутрішньої камери становить 1200 літрів.

Шафа-морозильник оснащений вбудованим холодильним агрегатом. Розташування агрегату верхнє. Температурний діапазон - -13 ... -10 ° С. У пристрої використовується динамічне охолодження. У морозильнику передбачена опція автоматичної оттайки. Управління забезпечується електронним пультом.

Корпус сталевий з полімерним порошковим покриттям. Шафа на регульованих ніжках, що дозволяє міцно встановити його навіть на нерівній підлозі. Колір шафи білий. Двері металеві, розпашні. Це гарантує мінімальні холодопотері і підтримка стабільної температури. Оснащений лотком для збору талої води.

Додатково можна замовити аксесуари - полиці, врізні замки, і забарвити корпусні елементи в різні кольори (стандартні і з таблиці фарб RAL).

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари
111