Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

Устаткування для пралень
Пральна машина WHIRLPOOL AWG 1212 / PRO
Бренд: WHIRLPOOL
Професійна пральна машина WHIRLPOOL AWG +1212 / PRO призначена для використання в міні-готелях, сана..
57093 грн.
Податок на обмін: 57093
Пральна машина WHIRLPOOL AWG912
Бренд: WHIRLPOOL
Професійна пральна машина WHIRLPOOL AWG 912 призначена для використання в міні-готелях, санаторіях, ..
43681 грн.
Податок на обмін: 43681
Пральна машина WHIRLPOOL AWM 8101
Бренд: WHIRLPOOL
Професійна пральна машина WHIRLPOOL AWM 8101 призначена для використання в міні-готелях, санаторіях,..
36709 грн.
Податок на обмін: 36709
Сушильна машина ADN 051
Бренд: WHIRLPOOL
Призначення - Міні-готелі, гуртожитки, спортзали, ресторани, автосервіс, дошкільні заклади, бази від..
44330 грн.
Податок на обмін: 44330
Сушильна машина AWZ 8000
Бренд: WHIRLPOOL
Сушильна машина AWZ 8000 призначена для використання в міні-готелях, гуртожитках, спортзалах, рестор..
28182 грн.
Податок на обмін: 28182
Прасувальна машина ironnette 85 HOLEK
Бренд: HOLEK
 Машина має 5 режимів нагріву - Продуктивність 10 кг / год - Вид обігріву електричний - Довж..
45925 грн.
Податок на обмін: 45925

Обладнання для пральні де купити недорого.

Що потрібно знати перед тим як відкрити пральню.


Перед тим як збиратися купувати обладнання для пральні, давайте розберемося, а що таке це за організація. ніж занімаетсяі для чого по суті потрібна. Пральня - підприємство побутового обслуговування, яке виробляє прання і подальшу обробку білизни. Клієнтами пралень можуть бути не тільки приватні особи, а й дитячі садки, готелі, заклади громадського харчування. І вони будуть приносити стабільний доход.Но щоб дохід був стабільний, перед тим як відкрити пральню, Вам потрібно зробити вибір і купити необхідне для пральні обладнання. Для відкриття пральні вам необхідно придбати професійну пральну машину, сушильну і прасувальну машини. Високошвидкісні пральні машини мають ряд переваг: вони безшумні і надійні в роботі, хороший віджим без використання центрифуги, економія площі на виробництві. За допомогою сушильних машин просушується білизна за допомогою сухого гарячого повітря. Барабани сушильних машин виготовляються з нержавіючої сталі. Для сушіння делікатних речей сушильні машини обладнані функцією контролю залишкової вологості.

Найчастіше дитячі садки, школи-інтернати, санаторії, будинки відпочинку, лікарні і госпіталі, заводи і комбінати поряд з харчоблоком обладнають і власну пральню. Так як користуватися послугами пралень на стороні недоцільно ні фінансово ні за часом.

          Для прання постільної білизни та рушників дитячим садкам, наприклад, досить придбати пральну машину із завантаженням 5,7,10-15 кг. Великим же підприємствам, таким як заводи, металургійні і хімічні комбінати, шахти - необхідні пральні машини більшої продуктивності - 25, а то і 50 кг. Як правило, сучасні пральні машини будь-якої продуктивності випускають з віджиманням, що виключає необхідність придбання віджимною центрифуги, і забезпечує економію простору.

          Адже можна придбати 2 3 шт. побутових пральних машин і заощадити фінанси? - Подумаєте Ви. Але це і є основна помилка. Адже робота побутового обладнання в корені відрізняється від промислового. Побутове розраховане на використання не більше 2-3 разів за добу, промислове ж обладнання для пральні може працювати добу безперервно без зупинок з максимальними завантаженнями.

         Наступні елементи в обладнанні для пральні - це сушильна машина або сушильний барабан і прасувальні катки або преси. Так як висушити і погладити великий обсяг білизни - завдання не з простих.

111