Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Тістоміс Pimak BHY-10

Виробник PIMAK

Тістоміс Pimak BHY-10

Тістоміс - це обладнання, яке дозволяє кухареві створити ідеальне тісто за лічені хвилини. Він надійний і функціональний. Такий «чудо-апарат» ми можемо зустріти на професійній кухні будь-якого громадського харчування або на хлібопекарні. Без нього неможливо швидко приготувати ароматну і повітряну випічку.

Тістоміс Pimak BHY-10 є універсальним помічником кухаря. Він оптимізує виробничий процес і економить час робочого персоналу. Дежа, вилка і стрижень даного агрегату виготовлені з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304. Тому, всі деталі, які стикаються з тестом, повністю відповідають високим стандартам якості і безпеки.

Тістоміс Pimak BHY-10 обладнаний інерційно-обертовою діжею, об'ємом на 16 л. В агрегаті передбачено наявність однієї робочої швидкості. Максимальний вихід тесту, яке переробляється даною машиною, становить 10 кг. Металевий корпус тістоміса зовні оброблений електростатичною фарбою. Таким чином, обладнання досить легко піддається гігієнічної обробці. Потужний двигун і клиноременной механізм розташовані всередині тістомісильного апарату. Довговічність, зносостійкість і вигідна ціна - це вагомі переваги даного вироби.

 

Тістоміс з інерційно-обертовою діжею.
Дежа виготовлена з харчової нержавіючої сталі.
Всі стикаються з тестом деталі виконані з нержавіючої сталі. Технічні характеристики:
Обсяг діжі, л: 16
Вихід тесту, кг: 10
Кількість швидкостей: 1
Потужність, кВт: 0,37
Напруга, В: 380/220
Вага: 50кг
Габаріти- 450х700х530 мм

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари