Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Міксер планетарний Plutone Lt 10

Виробник SIRMAN

Міксер планетарний Plutone Lt 10

Щоб швидко замісити рідке тісто або приготувати дивовижний соус, крем і майонез Вам знадобитися планетарний міксер Plutone Lt 10. Цей агрегат запросто допоможе створити чудовий кулінарний шедевр. Він легко перемішає будь фарш до потрібної консистенції. Таке обладнання буде довгі роки радувати користувачів безперебійної та продуктивної роботою. Воно надійне і функціональне.

Планетарний міксер Plutone Lt 10 має знімну десятилітрову діжу із захисною сіткою, виконану з нержавіючої сталі. Немов старанний і старанний помічник, цей агрегат економить сили і дорогоцінний час робочого персоналу. Він простий і зручний в експлуатації. У комплект даного міксера від ТМ Sirman входять наступні насадки:
 віночок;
 лопатка;
 гак.

Панель управління планетарного міксера Plutone Lt 10 захищена від попадання вологи. Корпус агрегату виготовлений з пофарбованого металу. Передбачено 3 швидкості обертання, які плавно переходять.
Міксер Plutone Lt 10 оснащений запобіжним пристроєм, який спрацьовує при відкритті і опусканні діжі. Безпека, доступна ціна і оригінальний дизайн - це вагомі переваги техніки торгової марки Sirman.

 

 

Дежа знімна, виконана з нержавіючої сталі із захисною сіткою. Міксер має три насадки: віночок, гак, лопатка. Панель управління надійно захищена від попадання вологи, робочі елементи легко знімаються і миються. Привід з підйомним механізмом.
Міксер не призначений для замісу тіста щільної консистенції.
Обсяг діжі, л - 10. 0,45 кВт, 220В, 40 кг

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари