Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

М'ясорубка THOR G12 купити недорого

Виробник Celme

М'ясорубка THOR G12 купити недорого

Для чого потрібна професійна м'ясорубка? Звичайно, Ви маєте рацію, для виробництва м'ясної і рибного фаршу. Завдяки цьому обладнанню різні заклади громадського харчування можуть отримати більшу кількість перемеленого продукту за менший відрізок часу. Такий агрегат економить сили робочого персоналу. Він істотно прискорює, а також, спрощує трудовий процес на будь-якій кухні.

М'ясорубка THOR G12 є незамінною і надійної річчю в господарстві. Вона функціональна і практична. Можна сказати, що даний прилад - це універсальна «паличка-виручалочка» для кожного кухаря.
Професійна м'ясорубка THOR G12 має потужний двигун на 2800 оборотів, який обладнаний редуктором, зануреним у мастильну рідину.
Також, вона оснащена системою ножів Enterpise, виконаної з високоякісної нержавіючої сталі. Виробничі можливості такої «чудо-машини» дуже великі. Вона видає до 160 кг подрібненої продукції за годину. Важливо, що в цьому кухонному агрегаті передбачений спеціальний запобіжник. У разі раптового припинення подачі струму він моментально зупиняє роботу пристрою.

М'ясорубка THOR G12 безпечна і проста в експлуатації. Вона відрізняється низькою енергозатраностью, тому досить економічна. Довговічність, зносостійкість і демократична ціна - це незаперечні переваги професійної м'ясорубки THOR G12.

Габаритні розміри ДхШхВ, мм 420х215х500
Кількість решіток, шт 1
продуктивність 160
Продуктивність, кг / год 100-200
Матеріал корпусу алюміній + нержавіюча сталь
Кількість ножів, шт 1
виконання настільна
Реверс Немає
Тип м'ясорубки Enterprise (1 нож + 1 решітка)
Напруга, В 220
Потужність, кВт 1,2
Вага, кг 17

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари