Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Мясорубка Sirman TC 12 E

Виробник SIRMAN

Мясорубка Sirman TC 12 E

Компактна і функціональна промислова м'ясорубка Sirman TC 12 E використовується в кафе, ресторанах, готелях, підприємствах громадського харчування, буфетах, а також домашніх умовах для отримання невеликої кількості перемеленого м'яса. Мясорубка досить зручна в роботі, легко чиститься і займає мінімум місця на кухні.
Апарат складається з вентильованого двигуна, який розташований всередині корпусу і з'єднаний з редуктором (із зубчастою передачею і вузлом в масляній ванні). Останній приводить в рух гвинтовий механізм передачі, за допомогою якого м'ясо передається в ріжучий блок м'ясорубки. Ріжучий блок складається з решітки Ø 4,5 мм і самозагострювальне ножа.
Є зручний ящик для зберігання насадок і ножів. Апарат обладнаний управлінням IP54 з пристроєм NVR проти випадкового включення. Вбудована функція реверсу - зворотний хід шнека для звільнення від намотаних жил, тільки як опція. За годину м'ясорубка здатна перекрутити до 150 кг продукту.
Корпус м'ясорубки виготовлений з анодованого алюмінію, який не піддається корозії, насадка і ніж виконані з нержавіючої сталі, гвинт і горловина - з обробленого чавуну для роботи з харчовими продуктами, бічні панелі - з протиударного АБС.
Машина буде ефективно працювати при температурі навколишнього середовища від +5 до + 35 ° C, і відносній вологості повітря не більше 75%.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари