Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

МІКСЕРИ ДЛЯ КОКТЕЙЛІВ
Міксер для молочних коктейлів JAU SR1
Бренд: JAU
Подвійний міксер для приготування молочних коктейлів фірми JAU SR2 застосовується на професійних кух..
Міксер для молочних коктейлів Sirio 1 Sirman
Бренд: SIRMAN
Щоб швидко приготувати молочний коктейль досить купити і встановити на кухню професійний міксер Sirm..
Міксер для молочних коктейлів Sirio 2 Sirman
Бренд: SIRMAN
Міксер для молочних коктейлів Sirman Sirio 2 має обтічну форму корпусу для легкого очищення від забр..

Купити міксер для молочних коктейлів для ресторану

У будь-жаркий день літа людині необхідно вживати до трьох літрів води. Щоб підсолодити своє життя можна випити солодкий холодний напій, але він не зможе втомити спрагу так, як молочний коктейль, приготований в закладі громадського харчування або ж просто на вулиці на лініях роздачі. Для приготування такої смакоти необхідне спеціальне обладнання - міксер. Зазвичай таке обладнання виготовляється з нержавіючої сталі, рідше - з алюмінію або його сплавів. Вони володіють невеликими габаритами, що дозволить легко розмістити на маленькій кухні. Їх вага зазвичай не перевищує і 10 кг.

Професійні міксери для молочних коктейлів

Кожен може купити собі таку установку і приготувати молочний коктейль в домашніх умовах, але для виготовлення у великій кількості знадобиться професійне обладнання. Воно встановлюється на кухнях ресторанів, кафе, барах та інших закладах, де присутня щоденний великий потік людей. Для швидкого і якісного збивання Вам знадобиться більш потужний міксер. Будь-який вид може комплектуватися як пластиковими, так і металевими стаканами. З часів винаходу апарату, практика показала, що краще використовувати склянки з нержавіючої сталі, але в першому випадку можна спостерігати за процесом приготування. Міксери для молочних коктейлів відрізняються по швидкісним режимам і ціною. Бувають тришвидкісні і з плавним регулюванням.

Кращий міксер для молочних коктейлів

Прийшовши на наш сайт, Ви можете вибрати будь-яке обладнання для бару, кафе, ресторану за найнижчими цінами в Україні. Широкий вибір міксерів для збивання молочних коктейлів дозволить Вам визначитися з вибором. Для уточнення будь-якої інформації звертайтеся до наших фахівців.