Русский Ukrainian English
063 686-23-89
057 780-57-30
050 303-40-24
098 930-74-54
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Овочерізка Sirman TM INOX

Виробник SIRMAN

Овочерізка Sirman TM INOX

Овочерізка - це незамінний агрегат на будь-якій професійній кухні. Вона економить час, сили і нерви кухарів. Завдяки такому обладнанню істотно прискорюється процес готування.
 Овочерізка Sirman TM inox є ідеальним варіантом для швидкого і якісного нарізки овочів, фруктів, м'яких сортів сиру, а також, різних делікатних продуктів. Вона компактна, але продуктивна. Варто відзначити, що всього за одну годину такий агрегат може легко переробити близько 200 кг харчових продуктів. Потужний вентильований двигун прекрасно працює в інтенсивному режимі. Корпус овочерізки виконаний з нержавіючої сталі і сплаву алюмінію. Цікавий і оригінальний дизайн цього обладнання тішить погляд своїх власників.

Овочерізка Sirman TM inox відрізняється високою безпекою. Вона має 3 мікровимикачі, які розташовані на:
 кришці,
 важелі;
 чаші.
 Важливо, що чаша овочерізки оснащена проміжним блокуванням. Також, в даному обладнанні передбачена система вільного падіння продуктів. Отже, подрібнення моцарелли та іншого ніжного страви не викличе жодних проблем. Великий вибір насадок дозволяє нарізати їжу соломкою, кубиками і пластинами. Функціональність і доступна ціна - вагомі плюси овочерізки Sirman TM inox.

 

 

Корпус овочерізки виконаний зі сплаву алюмінію і нержавіючої сталі. Вентильований двигун для постійного інтенсивного використання. Система вільного падіння продукту дозволяє нарізати м'які і делікатні продукти, а також моццареллу і інші м'які сири. Безпека гарантується трьома мікровимикачами - на ричеге, на кришці і на чаші. Продуктивність, кг / год - до 200. Частота обертання, об / хв - 300.
0.55 кВт, 220 В, 18 кг. В комплекті 5 дисків: DF 10 і PS 10 (кубик 10х10мм), DF 3 (слайсер 3мм), DT 3 (терка 3мм), DF 5 (нарізка скибочками м'яких продуктів 5мм).
Габаритні розміри - 280х510х510

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари