Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Овочерізка CHEF 400 CE-Celme

Виробник Celme

Овочерізка CHEF 400 CE-Celme

Овочерізка - це незамінна річ на професійній кухні. Без такої «чарівної» машинки неможливо швидко, красиво і рівно нарізати їжу. Вона є універсальним і надійним помічник кухаря. Завдяки цьому агрегату сили і нерви робочого персоналу будуть впорядке. Важливо, що овочерізка допомагає зберегти найцінніше, що є в житті - це «час». Вона, як справжній економіст, береже лічені хвилини і оптимізує трудовий процес.

Овочерізка Celme CHEF 400 РЄ створена для нарізки різноманітних овочів, сирів і грибів. Вона компактна, але дуже зручна і функціональна. За 1 годину ця машина переробляє від 150 до 350 кг харчової продукції. Завдяки величезній кількості ножів (насадок), агрегат може нарізати овочі скибочками, кубиками, смужками, соломкою і т.д.

Овочерізка CHEF 400 СЕ-Celme оснащена потужним двигуном із захистом від перегріву. Вона без проблем справляється з величезними обсягами роботи. Досить широкий завантажувальний сектор даної техніки дає можливість якісно і швидко обробляти великі продукти. Також, в машинці передбачена трубка для нарізки довгих овочів. Корпус агрегату виготовлений з міцного алюмінію з антикорозійним покриттям, а штовхач - з пластика. Овочерізка встановлена ​​на прогумовані ніжки, котори не дряпають поверхню. Простота експлуатації та економічність є безперечними перевагами цього обладнання

Продуктивність, кг / год - 250-300

Габаритні розміри ДхШхВ, мм - 240х570х470

Потужність, кВт - 0.55

Комплектація - без дисків

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари