Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Куттер Sirman C4VV

Виробник SIRMAN

Куттер Sirman C4VV

Настільний кутер, виробництва SIRMAN (Італія) модель C4 VV, дозволяє дробити (горіхи, сухарі, шоколад і навіть замішувати тісто як на пельмені), рубати (м'ясо) і подрібнювати продукти (цибуля, курага, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо , сир, варені яйця та ін.). Стандартна комплектація включає в себе простий ніж з двома лезами. Також в комплектацію входить лопатка і плитка для заточування ножів. Додатково кутер можна укомплектувати: ніж для замішування тіста, ніж для приготування соусів, зубчастий ніж, ніж з отворами. Дана модель має швидкість обертання регульовану в діапазоні від 1500 до 2800 оборотів в хвилину.
Куттер С4 VV має знімну сталеву чашу об'ємом 3,3 літрів з термічним днищем і двома ручками. Чаша накривається прозорою вакуумної кришкою з прозорого матеріалу Lexan, яка дозволяє стежити за робочим процесом. На кришці розташовано отвір, що дозволяє додавати продукти під час циклу обробки. Зручні ручки дозволяють з легкістю переносити чашу куттера.
Модель, виконана з нержавіючої сталі AISI 430, має сучасний дизайн і плавні обтічні лінії, що перешкоджають накопиченню бруду. Всі частини приладу, що беруть участь в робочому процесі, є знімними і легко миються. Куттер має настільне виконання і встановлюється на 4-х гумових ніжках.
Електромеханічна вологонепроникна панель управління включає в себе кнопку включення, кнопку виключення і регулятор швидкостей. Потужний асинхронний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші. В якості системи захисту виступають два мікровимикача, розташовані на кришці куттера, які забезпечують автоматичне вимикання приладу при відкритті кришки.
Прилад працює від трифазної мережі з напругою 380 В і частотою 50 Гц. Потужність пристрою 0,35 кВт. Габаритні розміри (мм): 380 (ширина), 320 (глибина), 270 (висота). Вага становить 10 кг.
Куттер SIRMAN C4 VV має сучасний дизайн, міцну конструкцію і якісні внутрішні компоненти. Модель ідеально підходить для широкого кола таких закладів громадського харчування як кафе, бари, ресторани, заклади фаст-фуду і вуличної торгівлі.

Написати відгук


Рейтинг Погано           Добре

Схожі товари
111