Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

КАРТОПЛЕЧИСТКИ
Картофелечистка МОК - 150М
Бренд: ОАО “Торгмаш” Белоруссия
Картофелечистка або машина для чищення картоплі призначена для відділення шкірки коренеплодів від са..
Картоплечистка МОК - 300М МОК - 300М
Бренд: ОАО “Торгмаш” Белоруссия
Картоплечистка МОК - 300М застосовується для очищення картоплі і будь-яких інших коренеплодів (моркв..
Машина для очищення овочів МОО-1
Бренд: ОАО “Торгмаш” Белоруссия
Машини очищення овочів МОО-1 призначені для очищення картоплі і коренеплодів (буряк, морква) від шкі..
Машина для очищення овочів МОО-1-01
Бренд: ОАО “Торгмаш” Белоруссия
Машини очищення овочів МОО-1-01 призначені для очищення картоплі і коренеплодів (буряк, морква) від ..

Промислові картофелечистки і апарати для чищення овочів

Страви з картоплі широко використовуються у всіх закладах громадського харчування. Багато хто вважає картопля нашим національним продуктом, але не всі знають або пам'ятають, що в Європу його завіз саме Христофор Колумб в кінці ХV століття. Для звичайної сім'ї досить одного, двох кілограмів даного продукту щоб повечеряти, а якщо ви власник великого ресторану або кафе, у якого відвідувачів більше ніж 500 чоловік в день, Вам необхідно придбати електричну картоплечистки. Призначення промислової картофелечистки - це швидке видалення шкірки з коренеплодів. За годину роботи апарат для чищення картоплі здатний обробити більше ніж півтонни овочів.

Як же працює електрична промислова картофелечистка

Насправді робота даного пристрою досить таки проста. У ємність укладається одна порція картоплі від 1 до 10 кілограмів. Усередині апарату знаходиться мотор, який в свою чергу приводить в рух спеціальні поверхні, так звані абразивні. Саме вони при обертанні і очищають шкірку від коренеплоду. Сама шкірка разом з водою змивається в каналізацію за допомогою спеціально приєднаного шланга. Тому після процесу очищення картоплі даними апаратом для чищення овочів, готовий продукт виходить чистим. Обслуговуючому персоналу залишається тільки прибрати невеликі огріхи, поглиблення за допомогою звичайного столового ножа. Ступінь очищення овочів вибирається оператором картофелечистки. Так само можна встановити спеціальний шелухоулавліватель для захисту каналізаційної системи від забруднення відходами.

На нашому сайті ви можете вибрати і купити картоплечистки електричну за доступними цінами від зарубіжних виробників з доставкою по Україні. Якщо виникнуть будь-які питання, то наші фахівці завжди готові Вам допомогти в їх вирішенні.