Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

БОРОШНОПРОСІЮВАЧІ
Борошнопросіювач
Бренд: Олегия
Зателефонуй зараз! Отримуй -5% від ціни!   Мукопросеиватель з вібраційним принципом робот..
12600 грн.
Податок на обмін: 12600

Зателефонуй зараз! Отримай -5% від ціни!

 

Що таке борошнопросіювач і для чого він потрібен

Мукопросеиватель призначений для розпушення і просіювання борошна. При процесі розпушення сама мука так само збагачується киснем, при цьому видаляються всі сторонні елементи, роблячи саму муку чистішою. Все мукопросеиватели діляться на малопотужні і машини великої потужності. У деяких моделях встановлюються спеціальні магнітні вловлювачі, які допомагають виявити металеві домішки. Продуктивність борошнопросіювач може досягати до 1,5 тонн борошна за одну годину роботи. Для грубої і тонкої очистки встановлюються спеціальні набори сит з різними розмірами вічок.

Принцип роботи просіювача для борошна

Принцип роботи полягає в використанні спеціального вібраційного сита. Саме через це сито і просівається вся мука невеликими порціями. Завдяки мукопросеівательной машині хлібобулочні вироби виходять більш смачними і пишними, що дозволить залучити більше споживачів Вашої продукції. Подача борошна здійснюється порціями в середньому по 20-30 кг. Всі залишки залишаються всередині на ситі, а очищена борошно виходить з бічного жолоби.

Вибір мукопросеівательних машин в Україні великий, але у нас Ви можете купити якісний товар за доступною ціною з доставкою.

111