Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

БЛІКСЕРИ
Бліксер Robot-coupe Blixer 3D
Бренд: ROBOT COUPE
Для економії місця на професійній кухні необхідно використовувати Бліксери Robot-coupe Blixer 3, він..

Купити Бліксери для професійної кухні

Бліксери застосовуються на професійних кухнях для перемішування і готування соусів, паштетів і просто подрібнення м'яса, зелені. Такий тип обладнання поєднує в собі можливості двох пристроїв - це кутер-міксер і блендер. На відміну від них, Бліксери більш ефективно і швидко працює з різними видами рідкого і напіврідкого продукту. Великі завантажувальні здатність дозволяє збільшити продуктивність в короткий термін. Для більш тонкого подрібнення в Бліксери передбачені спеціальної форми дрібнозубчасті кромки ножів. Завдяки високій частоті обертання в 3000 об / хв, процес нарізки відбувається в лічені секунди. Для кращого очищення в конструкції передбачений знімні скребок, який дозволяє виробляти чистку не зупиняючи устаткування.

Бліксери - походження і характеристики

В останній десятирічці ХХ століття розробники в компанії Robot-Coupe разом з фахівцями з медичного харчування розробили обладнання, яке пізніше назвали Бліксери. Він призначався для людей, які мали проблеми зі звичайним харчуванням. Такий апарат міг приготувати суміш з будь-яких продуктів, при цьому самі продукти не втрачали своїх смакових і вітамінних властивостей.
Робочий мотор виготовлений спеціально для повсякденного інтенсивного використання. Міцна і прозора кришка з полікарбонату дозволяє спостерігати за процесом подрібнення продукту. Чаша Бліксери Robot Coupe має обсяг до 3,7 літрів. Всі деталі, які стикаються з продуктами, виготовляються з харчової нержавіючої сталі. При такій багатофункціональності та надійності габаритні розміри Бліксери залишаються вражаючими: 420 * 210 * 330 мм. Це дозволить встановити його навіть на невеликий за розмірами кухні. Споживана потужність складе не більше 0,75 кВт, а вага - 14 кг.

111