Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
skr.olegiya@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ
Цена
от до
Производитель

Корзина товаров

ПРОФЕСІЙНІ БЛЕНДЕРИ
Блендер JAU BL-1500
Бренд: JAU
Блендер китайської фірми JAU BL-1500 використовується для приготування, подрібнення, перемішування і..
Блендер Altezoro KZ-787
Бренд: Altezoro
Для подрібнення продуктів харчування на професійній кухні Вам буде потрібно хороше обладнання. У так..

Професійний блендер для бару, кафе, ресторану

Швидке приготування смачних коктейлів, напоїв, міксів є одним з головних переваг будь-якого бару. Для якісного і швидкого виконання цього завдання просто необхідні професійні блендери. Вони здатні перемолоти, подрібнити і перемішати заморожені фрукти, ягоди, овочі, зерна кави, приготувати соуси в великих кількостях з твердих інгредієнтів. Загалом, сфера застосування професійного блендера досить таки широка.

Які параметри необхідно враховувати, щоб правильно вибрати професійний блендер?

При виборі агрегату варто звернути особливу увагу на такі параметри:

  1. Потужність - в даному випадку потужність раціональніше вимірювати співвідношенням кількості оборотів до енергії, що витрачається. Оптимальне значення кількості обертів на хвилину для професійного блендера становить 30-40 тисяч. Чим менше потужності для цих оборотів ми витратимо, тим краще. В середньому потужність блендера становить від 800 Вт до 2,3 кВт.
  2. Велика чаша - велика місткість необхідна для приготування продукції не на одну порцію. Якщо Вам необхідно забезпечити товаром велику кількість клієнтів в стислі терміни, то варто вибрати чашу з глибиною 1,5-2 літра.
  3. Професійні ножі - одні з основних елементів стаціонарних блендерів. Саме вони проробляють основну роботу, тому правильний вибір ножів є актуальним завданням. Складаються вони з двох основних частин: крашер - потужний ніж для перемелювання твердих інгредієнтів, ніж подрібнювач. Ці ножі виготовляються з нержавіючої сталі.
  4. Управління відбувається за допомогою перемикаючих ручок. Вони змінюють швидкість обертання блендера. Таймер, який дозволить стежити за тривалістю процесу. Так само у багатьох професійних блендерів є функція пульс - корисна для перемолкі горіхів і льоду.

Прийнявши до уваги всі ці параметри можна правильно вибрати професійні блендер для кухонь барів, кафе і ресторанів. Він допоможе Вам розширити асортимент освіжаючих і алкогольних напоїв в меню.

111