Русский Ukrainian English
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
Olegiya.nova@gmail.com
Олегия-оборудование для ресторанов, кафе, баров, пекарен
0 товаров
0 грн.

     


    

Обладнання для вуличної торгівлі

Обладнання для вуличної торгівлі
2016-10-24
Такий термін, як «Фаст-фуд» ми стали вживати в лексиконі відносно недавно. Однак заклади подібного типу міцно влилися в побут. Адже в них можна смачно перекусити, заплативши невеликі гроші. Купити обладнання для вуличної торгівлі не складно. Широкий спектр таких товарів вдасться відшукати на цьому сайті. Головне, визначитися з меню.
Як правило, у вуличному кафе можна з'їсти м'ясо на грилі, хот-дог, морозиво чи випити охолоджений коктейль. Приготувати ці страви і не тільки вдасться швидко. Все що потрібно - придбати обладнання для вуличної торгівлі, куплене тут. Ми пропонуємо млинниці, електричні грилі, мангали, масу зручних стелажів і візків. Вироби виробляються згідно високим стандартом, так що прослужать довго.
Якщо потрібно замінити наявну техніку на сучасну - ласкаво просимо до нас! ЗТО «Олегія» пропонує мийні поверхні з нержавіючої сталі зі звареними столами і без, всілякі підставки, лопатки, тумби і полки. Зібравши таку кухню помодульно, відрізнятися ресторанного обладнання вона практично не буде. Через деякий час покупка виправдає себе, продуктивність праці підвищиться, а смак приготовленої їжі буде відмінним!