Русский Ukrainian English
063 686-23-89
057 780-57-30
050 303-40-24
098 930-74-54
г. Харьков, Нетеченский бульвар, 23 А
info@olegiya.com.ua
0 товаров
0 грн.
ОБЛАДНАННЯ

Корзина товаров

ПЕРИЛА, ОГОРОЖІ

ОГРАЖДЕНИЯ і ПЕРИЛА
Огородження - це допоміжні конструкції, які виконують функцію бар'єра. Вони широко використовуються в будівництві різних будівель. Важливо, що жодна ділянка не може обійтися без захищає споруди. Ключовими факторами при виборі певного типу огорожі є термін служби, зовнішній вигляд і міцність.
Особливо привабливими і надійними вважаються огорожі з нержавіючої сталі. Практичні гідності таких конструкцій абсолютно не поступаються їх естетичним перевагам. Дані вироби легко встановлюються, не іржавіють, а також, не вимагають особливого догляду.
В інтер'єрі будь-якого приміщення важливу роль відіграють перила. Вони забезпечують комфорт, безпеку і зручність переміщення. Як правило, що огороджує елемент сходової конструкції має висоту близько одного метра. Відстань між сусідніми стійками перил знаходиться в діапазоні від 10 до 15 см. Варто відзначити, що всі зазначені значення залежать від базового призначення сходів і побажань замовника.
Металеві перила підкреслюють монументальність будови. Вони створюють цікаву дизайнерську композицію і надають будинку якусь родзинку.

Перила, огорожі
Бренд: Олегия
У сучасному будівництві широко використовуються перила, огорожі і т.д. Це не тільки декоративне офор..
24
Податок на обмін: 24